Anett

Kopírování v tiskárně

Potřebuji pomoct. Mohla bych dát DVD do tiskárny abych okopírovala přední stranu s obrázkem aniž bych poškodila DVD?
Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
quentos

obávám se, že ne. DVD ani CD se nemají vystavovat teplu a tiskárna se při tištění/kopírování zahřívá. Lépe bude DVD vyndat a zkopírovat samotný obal.

Další odpovědi
panenka

tym kopírováním si myslím že by jste si dvd poškodit mohla.raději si zkopirujte obal

blesk26

No jestli myslíte, že to DVD dáte do scanneru ve vaší tiskárně, tak to klidně dát můžete, tam to s ním nemůže nic udělat …