kopírovali jste někdy někoho?

stalo se vám že jste kopírovali něčí nápad,nebo někdo se snažil napodobit vás? vadilo vám to?

Nejlepší odpověď
1popelka1

S kopírováním se setkáváme dnes a denně, stačí se podívat třeba jen tady na Odpovědi a kopírování odpovědí…
Kopírování nápadu – ano stalo se mi to ve škole, kdy někdo vydával můj nápad za svůj semestrální projekt… naštěstí jsem měla v zásobě ještě nápad jiný a lepší, takže ve výsledku jsem vlastně za tuto konkrétní „krádež“ byla ráda.
Doplňuji:
A naopak – nápady nekopíruji, když už, tak se inspiruji.

Další odpovědi
iceT

Spousta lidí nějak kopíruje osobnosti např stylem oblékání,líčení…mě například vadí,když si něco koupím,cokoliv,a jedna holka v mém okolí to musí mít okamžitě taky,prostě kdo si co pořídí nového ona musí mít taky,jako by neměla vlastní styl.Už mi to přijde spíš směšné.

Miroslavst

Abych se přiznal, tak ano, ale není to ono. Myslím, že každý někdy někoho kopíroval. Důvod nevím, možná se chtěl podobat tomu originálu, možná to je neschopnost, že nedokáže samostatně něco vymyslet.
Je možné, že to může být i určitý druh nemoci a prostě někdo za to nemůže.

panenka

Ne buráku nestalo se mi nic takového
A já jsem toto taky nikomu neudělala osobně toto nemám ráda

anonym

Ve škole to bylo normální. 🙂

mosoj

Co je kopírování? Každý tady říká že ne a přitom běžně pracuje podle návodů, receptů a pod. které dostává od druhého.

poa.li

Kopírování – když si vzpomenu, kolik času jsem v minulosti ztratil tím, že jsem chtěl být jako někdo jiný… tak je mi toho času líto. Jinak přebírání cizích nápadů je normální, říká se tomu i učení. Jindy to souvisí s přehnanou ambiciózností a hloupostí, což dost nesnáším, ale je to bohužel normální taky..

hanulka11

Myslím i když se někdo někoho snaží kopírovat -není to ono.Protože každý jsme jiná osobnost a ten druhý by mnohdy mohl vypadat i směšně.

Někdy se mi líbí na někom parfém, ráda bych ho měla, ale jak známo na každém nevoní stejně. Takže se snažím zůstat svá .

A kopírovat nápady …nevím ,to nedopadá dobře a není to správné.