Avatar uživatele
anonym

kopírovali jste někdy někoho?

stalo se vám že jste kopírovali něčí nápad,nebo někdo se snažil napodobit vás? vadilo vám to?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst, BEAES, poa.li před 4850 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

S kopírováním se setkáváme dnes a denně, stačí se podívat třeba jen tady na Odpovědi a kopírování odpovědí…
Kopírování nápadu – ano stalo se mi to ve škole, kdy někdo vydával můj nápad za svůj semestrální projekt… naštěstí jsem měla v zásobě ještě nápad jiný a lepší, takže ve výsledku jsem vlastně za tuto konkrétní „krádež“ byla ráda.
Doplňuji:
A naopak – nápady nekopíruji, když už, tak se inspiruji.

Upravil/a: 1popelka1

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

Spousta lidí nějak kopíruje osobnosti např stylem oblékání,líčení…mě například vadí,když si něco koupím,cokoliv,a jedna holka v mém okolí to musí mít okamžitě taky,prostě kdo si co pořídí nového ona musí mít taky,jako by neměla vlastní styl.Už mi to přijde spíš směšné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Miroslavst

Abych se přiznal, tak ano, ale není to ono. Myslím, že každý někdy někoho kopíroval. Důvod nevím, možná se chtěl podobat tomu originálu, možná to je neschopnost, že nedokáže samostatně něco vymyslet.
Je možné, že to může být i určitý druh nemoci a prostě někdo za to nemůže.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ne buráku nestalo se mi nic takového
A já jsem toto taky nikomu neudělala osobně toto nemám ráda

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ve škole to bylo normální. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Co je kopírování? Každý tady říká že ne a přitom běžně pracuje podle návodů, receptů a pod. které dostává od druhého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Kopírování – když si vzpomenu, kolik času jsem v minulosti ztratil tím, že jsem chtěl být jako někdo jiný… tak je mi toho času líto. Jinak přebírání cizích nápadů je normální, říká se tomu i učení. Jindy to souvisí s přehnanou ambiciózností a hloupostí, což dost nesnáším, ale je to bohužel normální taky..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Myslím i když se někdo někoho snaží kopírovat -není to ono.Protože každý jsme jiná osobnost a ten druhý by mnohdy mohl vypadat i směšně.

Někdy se mi líbí na někom parfém, ráda bych ho měla, ale jak známo na každém nevoní stejně. Takže se snažím zůstat svá .

A kopírovat nápady …nevím ,to nedopadá dobře a není to správné.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek