Pokročilý

Kopírka + skener, když dojde barva dá se skenovat?

otáska je mám kopírku canon mp 250 se skenerem ,když dojde barvá ,mužu s ni skenovat nebo ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Většinou ne. Zkuste vypnout hlídání hladiny barev, dlouhým stiskem resetovacího tlačítka s červeným trojúhelníkem. Pak by to mělo jít.
Tímto počinem ale přicházíte o záruku.

Další odpovědi:

Zlatý

Sken nemá s barvou,nic společného.Takže ano.
Doplňuji:
Ad Michal Kole.Netvrdím,že to není možné,ale ještě jsem to neslyšel.Teď jsem to vyzkoušel na mé,Epson SX 405,vyndal jsem kazetu se žlutou barvou,sice hlásí nutnost výměny,ale skenuje normálně.

Zlatý

Tome, už jsem několikrát četl, že si uživatelé stěžují, že když dojde inkoust tiskárna se zasekne a odmítne i skenovat.

Zlatý

Asi záleží na té které tiskárně - ta moje vesele skenuje i s prázdnými náplněmi, a dokonce i úplně bez nich. Ale zase to není canon, ale HP.

Stříbrný

a při prázdných cartridge umí aspoň načítat SD karty z foťáku ? nebo je blokována docela ? (mám Canon MP-540)

Bronzový

Mám MP140 a jde to, jen musí být vložené cartridge ... i když třeba prázdné. Měl jsem je nejdříve venku a nechtěla mrcha spolupracovat, protože házela chybu, že nemá cartridge. Stačilo je vrátit zpátky a hned to skenovalo :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 397
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.