bolak

Kopčení dopravních zákonů

Když je v některejch zemích nízká nehodovost a v jinejch vysoká, proč prostě ty země s vysokou nehodovostí neookopírujou zákony těch zemí s nízkou?

Přece když maj někde o padesát procent víc nehod než někde jinde, tak by stačilo zavýst pravidla od těch zemí kde to funguje líp… (rychlost v obcích, mimo obce, pokuty, tresty atd.) nebo ne?

Nejlepší odpověď
mosoj

A on ty zákony u nás někdo dodržuje ? O zákonech to není !!!

Další odpovědi
venkovan

Zákony ani ne jako systém kontrol bez zbytečné šikany.

zzzzz

Je to jen a jen o lidech. Včera houkala sanitka a všichni na křižovatce uhýbali do příkopu na trávu atd. Jen jedno auto se ani nehnulo, zůstalo stát uprostřed pruhu a i když na něj ostatní troubili tak paní v autě si klidně telefonovala. Nepomůžou nové zákony, stačí nám ty naše, jen je třeba těm co je nedodržují brát řidičáky hned na místě.