petrkopecky

Poradíte, jak se odhlásit z funkce koordinátor týmu?

dobry den v praci jsem se stal na zkoušku koordinatorem tymu ale tato funkce me nebavi a bych mohl odstoupit musim napsat pisemne prohlaseni , pry staci jednou vetou muzete mi poradit jak bych to mě napsat? dekuji

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na tom, zda je o funkci placenou, čestnou, vedlejší či hlavní činnost atd. Málo infomací.
Prohlášení je zpráva, oznámení .Ale napsala bych spíš žádost.

Pokud chcete jen stručně, tak nějak tak

Např.
1..Oznamuji Vám, že z osobních důvodů nemohu vykonávat funkci koordinátoru týmu. Děkuji.

2. Z osobních důvodů žádám o zrušení funkce koordinátora týmu. Děkuji.

Je pravda, že zrušení funkce se může brát v širším slova smyslu, takže opravuji .. žádám o uvolnění z funkce …

Další odpovědi
gecco

Nikdo z nás neví

  • o jakou jde práci
  • o jaké jde týmy
  • co koordinátor znamená (benefity, zodpovědnost…)

_______
Domluv se se svým nadřízeným.
😉

ivzez

Žádám o zproštění funkce XY (z důvodu YZ).

Místo, dne…

Jméno Příjmení (vlastoruční podpis)

___

O zrušení funkce určitě nežádejte, takové rozhodnutí je pouze na zaměstnavateli.
Zprostí-li Vás výkonu funkce, může jí klidně pověřit někoho dalšího (funkci není nutné rušit kvůli tomu, že ji jeden zaměstnanec odmítl).

annas

Ad ivzez, děkuji. Nevložila jsem zájmeno, takže žádost se dá chápat šířeji.