Miroslavst

Konzumace černé kávy

Kolik vypijete denně černé kávy? Ppř. presso apod.

Nejlepší odpověď
quentos

presso, 3–4 hrníčky po cca 2 dl; jsem na tom živ od 15ti, takže to zjevně neškodí…

Další odpovědi
chucky

Dám si denně 3–5 šálků kávy

panenka

denně vypiju 2–3 kávy.

BEAES

Já 1–2 šálky, jak kdy. Věšinou si ji dělám na snídani. Nejvíce mi ale chutná presso v kavárně.

ten který je

Já dvě kávy denně.Ráno k snídani a po obědě.Vše presso.

Nuk nuk

Maximálně 2 šálky českého turka, ale poseldní dobou spíš méně. Respektive si sice udělám dva, ale vypiju tak polovinu každého.

dagry

Nejsem velký kafař, já jsem spíš čajová. Já dám tak za týden 4 kávy a někdy ani to ne.

anonym

Piju 3–6kafi denne,po ranu turka bez cukru,pak uz rozpustny s mlekem.

jajinka

Kvalitní druhy mají příznivý vliv na naše zdraví. Pokud dáváme přednost pití kávy před čajem, měli bychom mít na zřeteli, že nízkokofeinové kávy mají podobné účinky jako zelený čaj, což znamená, že jsou našemu zdraví prospěšné.

Michal

Dva až tři šálky.

Marunka

já vypiju tak dvě kávy.

lorja

Mám ráda zrnkovou kávu Arabicu a rozpustnou Jakobs Mokka Press.Vypiji 3 až 4 kávy denně.

vecernice

Byla doba,kdy jsem pila turka na žízenˇ a moc mi to chutnalo.Množstvím jsem se blížila k třicítce a furt jsem měla nízký tlak.Pak se z toho kafe ozval žaludek a začala jsem pít rozpustný s mlíkem a tak tři za den a dobrý.A co víc-tlak se spravil.

ReHu

Já jak kdy. Někdy sotva 1 a jindy i 3 šálky. Vždycky ale s mlékem. Doma 100% arabicu, překávanou nebo latté, občas rozpustnou a v rest.zařízení jen tam, kde vím, že je dobrá. Mužský si dával „turka“ a tlačil ho po něm žaludek, s mlékem to je dobré.

anonym

já osobně jednoho pravého českého turka po obědě,s čerstvě upečenou sladkostí,na to se vždy kolem 14.00 hod.moc těšíme.

Gorouš

3 hrnky týdně.

Misak22

Já piju tak 4–5 kafí deně a jedině venku s cigarem,doma ne.