Avatar uživatele
Miroslavst

Konzumace černé kávy

Kolik vypijete denně černé kávy? Ppř. presso apod.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, BEAES, anonym, Marunka před 5155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

presso, 3–4 hrníčky po cca 2 dl; jsem na tom živ od 15ti, takže to zjevně neškodí…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chucky

Dám si denně 3–5 šálků kávy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

denně vypiju 2–3 kávy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já 1–2 šálky, jak kdy. Věšinou si ji dělám na snídani. Nejvíce mi ale chutná presso v kavárně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Já dvě kávy denně.Ráno k snídani a po obědě.Vše presso.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Maximálně 2 šálky českého turka, ale poseldní dobou spíš méně. Respektive si sice udělám dva, ale vypiju tak polovinu každého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Nejsem velký kafař, já jsem spíš čajová. Já dám tak za týden 4 kávy a někdy ani to ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Piju 3–6kafi denne,po ranu turka bez cukru,pak uz rozpustny s mlekem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jajinka

Kvalitní druhy mají příznivý vliv na naše zdraví. Pokud dáváme přednost pití kávy před čajem, měli bychom mít na zřeteli, že nízkokofeinové kávy mají podobné účinky jako zelený čaj, což znamená, že jsou našemu zdraví prospěšné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Dva až tři šálky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Marunka

já vypiju tak dvě kávy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Mám ráda zrnkovou kávu Arabicu a rozpustnou Jakobs Mokka Press.Vypiji 3 až 4 kávy denně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Byla doba,kdy jsem pila turka na žízenˇ a moc mi to chutnalo.Množstvím jsem se blížila k třicítce a furt jsem měla nízký tlak.Pak se z toho kafe ozval žaludek a začala jsem pít rozpustný s mlíkem a tak tři za den a dobrý.A co víc-tlak se spravil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já jak kdy. Někdy sotva 1 a jindy i 3 šálky. Vždycky ale s mlékem. Doma 100% arabicu, překávanou nebo latté, občas rozpustnou a v rest.zařízení jen tam, kde vím, že je dobrá. Mužský si dával „turka“ a tlačil ho po něm žaludek, s mlékem to je dobré.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já osobně jednoho pravého českého turka po obědě,s čerstvě upečenou sladkostí,na to se vždy kolem 14.00 hod.moc těšíme.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

3 hrnky týdně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Misak22

Já piju tak 4–5 kafí deně a jedině venku s cigarem,doma ne.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek