aniis8

konzole-XBOX360

Jak se tato konzole ovládá?.. Někde vidím, že ovladačem, někde zase, že vlastními pohyby..
A pokud ji někdo máte, bavíte se na ní? :D

Nejlepší odpověď
anonym

vetsinou se ovlada dodanym tlacitkovym ovladacem

muzete si vsak ke konzoli jeste navic dokoupit senzor Kinetic asi za dalsich 5000 korun navic, pak bude mozne par her ovladat pouhymi pohyby pred timto senzorem umistenym na televizoru

pohybove ovladani nabizi i:

ovladač s názvem MOVE
pro konzoli PlayStation 3
… viz video http://www.you­tube.com/watch?v=s9yb­HddDMgM

konzole WII uz pohybovym ovladanim disponuje od sameho pocatku
ma ho v zakladni vybave a neni nutne nic dokupovat
… viz video http://www.you­tube.com/watch?v=mCu­fArSg-SQ

Další odpovědi
iq

JJ já ho mám.Ovládá se bezdrátovým ovladačem,cca měsíc je k dispozici nová periferie nazvaná kinect,pomocí které můžete ovládat xbox360 i pohybem.Ale pozor,pohybem funguje zatím jen pár miniher,jinak se musí používat i nadále ovladač.Jestli se na ní bavím?Samozřej­mě,jinak bych si konzoli nekupoval.Pro občasné hraní myslím je to lepší než hry na pc.