MobilManiak

Jak oblíbené bylo podle vás Wii od Nintenda?

Jak oblíbené bylo podle vás Wii od Nintenda? Mám pocit, že moc ne, nebylo moc známé. Já ho mám i nyní a jak si na něm skvěle zahraju :).

Doplňuji: McArthur: Já vím, že jsem si ho koupil (asi 2010?) a rok po ho „pohřbívali“.
Původní neotázka
Konzole Wii od Nintenda

Odpovědi
McArthur

V České republice vázla distribuce i propagace a v podstatě sem přišla až když byla za zenitem. Jinak se jednalo o velmi oblíbenou konzoli, která přinesla spoustu zajímavých novinek do ovládání her.