Lamička

Konzole eXplay X-6 …poraďte

Prosím poradili by jste mi kde bych na tuto konzoli sehnal nějaké dobré hry (nemyslím Mario apod.) ??? Třeba pošlete odkaz. A je třeba neprve tuto konzoli flashnout???? POpřípadě jak .. předem Velmi Moc Moc Moc MOc Moc děkuji
Doplňuji:
na ulož.to jsem teda nic nenašel !! ale i tak děkuji .. nějaké jiné návrhy??

Odpovědi
Tombik

Podle toho, co jsem našel, se už někdo před tebou na tuto (pro mě neznámou) konzolu ptal. Očividně do něja jdou jen určité typy her → NES, GBA, SMD. Na http://uloz.to stačí napsat tuto koncovku a měli by se ti ukázat výsledky, které hledáš!