dudu

Konverze datového souboru

Zdejší odborníky prosím o radu, zda-li lze libovolný film stažený do PC překonvertovat a vypálit na formát akceptovaný buď přehrávačem Panasonic DVD-S33 nebo Panasonic rekorder DMR-EH55. Moje metoda „pokus a omyl“ byla neúspěšná.
Doplňuji:
asi přesně nedokáži formulovat svůj problém, potřebuji poradit do jakého jazyka film přepsat aby přehrávač DVD přečetl?

Nejlepší odpověď
HOMER

Nejběžnější formát je asi avi,ten přehraje jakékoli dvd.Tak zkus nějaký konvertor obvykle stačí napsat např. dvd to avi cz a hned můžeš vybírat z několika programů zdarma popř. zkuš. verze…

Další odpovědi
led

najlepšie je to vypáliť v niektorom vypaľovacom programe napr.Nero ako DVD formát. Pri napaľovaní pozor! DVD médium pre Panasonic musí byť DVD-R. DVD+R Panasonic nepodporuje.
Doplňuji:
Druhá zdĺhavá metoda je pri pozeraní filmu v TV priamo napalovať vo videorekordére, DMR-EH55 to umožňuje.
Ak máte v počitači TV výstup je tak isto možné priamo nahrávať na DMR… Médium DVD-R