Kontrolují Vám rodiče známky v „online-klasifikacích“?

Jak často se tam rodiče kouknou?
Co Vám říkají za špatné známky?
Je tam vidět přesně za co to je nebo tam je jen písemná práce?

Nejlepší odpověď
BEAES

Je to výhoda, že se tam rodiče můžou kdykoli podívat, známka je tam vkládána pod číslem důležitosti známky. Vidíme jestli je to třeba z písemné práce nebo z referátu…na špatné známky říkám, že by bylo dobré ji co nejdříve opravit.

Další odpovědi
anonym

ano koukala jsem když chodil syn ještě do školy,je tam vše,známky,pochva­ly,poznámky,i kdy jsou třídní schůzky,vše co potřebují rodiče vědět,když měl známky dobré chválila jsem ho,když né musel se víc učit