ReHu

Kontroluje někdo nastavení světel? Krom STK? Je nějak postižitelné špatné nastavení?

Poslední dobou mám dojem, že hodně aut má světla nastavená výš. Svítí více do očí.

Nejlepší odpověď
Drap

Lze to změřit i na silnici. Postihnutelné to je např pokutou, nebo až odstavením vozidla.

Další odpovědi
Michal Kole

Měli by to zkontrolovat

cukrar

Na silnici při běžné kontrole to nemůžou změřit ani zkontrolovat. Jedině přístrojem a to s sebou nevozí. (mimo mobilní technické)