Kontrola u očního

Dobrý večer,
chci se zeptat, když jdu na kontrolu k očnímu a nosím čočky je podmínkou si vzít na kontrolu brýle? Nebo je to jedno? Děkuji

Nejlepší odpověď
pusinka50

Aby ti oční lékař mohl správně změřit a zkontrolovat zrak, je nutné přijít bez čoček.

Další odpovědi
Drap

Vhodnější jsou brýle, protože se dá předpokládat, že bude zrak měřit za pomoci kontrolních brýlí s výměnými skly.

anonym

Jdu přímo z plavání na kontrolu. Jelikož při sportu nosím čočky. Takže když si vezmu pouzderko s roztokem a před kontrolou si to prohodím s brýlemi, nic se nestane?