dagry

Kontrola nemocných

Stalo se vám někdy, že jste byli nemocní, přišla kontrola a vy jste nebyli doma? Co se děje pak?

Odpovědi
anonym

Pokud jsem byla v tu dobu u jineho lekare tak to projde,ale pokud jsem nemela duvod proc jit ven(MYSLIM TOHO LEKARE) tak mam smulu.Vetsinou mi odebrali nemocenskou.Uznali za zdravou a hotovo.Je proto lepsi,kdyz nemoc dovoli si pozadat o vychazky,aby jste si mohla nakoupit apod.

panenka

mě kontrola přišla ale naštěstí v ten den jsem byla u lékaře takže jsem se dostavila na socialní doložila doklad že jsem byla u lékaře.ale slyšela jsem že pokud k vám přijde kontrola vy nejste doma a nemáte dostatečnou odpověď na to proč jste doma nebyla tak si vás vyzvou a odeberou vám nemocenskou.jinak při nemocenské by jste měla dostat vycházky abyste si mohla zajít kam potřebujete

mojitek

Mne kontrola kdysi davno prisla,ale nastesti jsem byl cirou nahodou doma,takze pohoda.Jinak vymluvy,ze jste spala,nebo ze jste neslysela zvonek kdyz na Vas zvonili -na ne neplati,to jenom upozornuju.