mj81

Kontrola dálničních známek

Jakým způsobem se kontroluje, zda má auto při jízdě po dálnici vylepenou dálniční známku? Jezdil jsem po dálnici svého času celkem často a nikdy jsem nikde žádnou kontrolu neviděl, navíc si nějak neumím představit, že by u dálnice stáli policajti s plácačkou a stavěli kolemjedoucí auta.

Odpovědi
mojitek

uplne jednoduse-auta sleduji za bukem s dalekohledem 😉
ja to kdysi resil tak,ze jsem se nejak rozumne prilepil za kamion a jel jsem tradaaa zadarmiko 😉

dejv.s : na moji Feldu biturbo nemaj :o) ale o tech spec.branach jsem nevedel, myslel jsem,ze zvladaj jenom nakladaky s mytnym

GangstaHelper

Ano dělá se to dalekohledem, auto nemám a na dálnici se dostanu zřídka, a sám jsem je už několikrát viděl.

Každý rok má dálniční známka různé výrazné rysy (barva…), které se liší.

dejv.s

ano to vše co píší pánové je pravda ale zapomeli na dalnicní policii s Passaty a specielní brany který to take hlidaji fungují jako radar 🙂