Avatar uživatele
ten který je

Kontaminovaná vajíčka

Myslíte si že i u nás máme kontaminovaná vajíčka dioxinem z Německa?
Doplňuji:
Už jsem viděl v samoobsluze plata vajec se slevou v akci.:-/

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Miroslavst, anonym před 4851 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Toje fajn, že je mají u nás a se slevou. Dřív se na takový německý věci musela stát fronta v tuzexu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Radak

Ve zprávách jsem zaslechla, že tato vajíčka byla u nás v prodeji již před vánoci. Zlatý český výrobky!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vecernice

Kdo ví,kolik už jsme jich sežr..i?!Já to říkám celou dobu,furt se vrtá do toho jak se všechno v česku špatně dělá,ale kdyby jsme se na všechny vykašlali a jedli si jen naše/a nejen vajíčka/,tak asponˇ víme co sníme,ale takhle se to dozvíme až už je skoro po všem a pak už jen čekáme na následky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Naší veterinární správě moc nevěřím, protože vše co sem bylo dovezeno nedokáže zkontrolovat.
Svým způsobem doplacíme na praktickou likvidaci českého zemědělství a potravinářského průmyslu a zmírnění norem kvality potravin. je děsné, že před rokem 1989 jsem maso a mnoho dalším zemědělské produkty vyváželi na na trh USA (jako lahůdky ne jako krmení pro psy a kočky), dnes velkou část masa dovážíme, včetně vepřového. Ale zas mám skvělé zahraniční supermarkety.
Druhé co mne děsí, že výrobce věděl mnoho měsíců, že vyrábí krmivo s obsahem dioxinů a nic neudělal aby se vše včas zastavilo. Přimlouval bych se aby odpovědní pracovníci dostali skzutečně velmi tvrrdé tresty.
Nicméně dioxiny do sebe dostáváme z ístních zdrojů – zejména z ovzduší díky nedodržování technologiií spalování odpadů ve oficiálních spalovnách, pálení umělohmotného odpadu v domácnostech, ve středních kotelnách apod.
Iluze velké nemám, že by se k nám německé dioxinem zasažené potraviny ´nedovezly, ale moc s tím nenadělám – raději moc nemyslet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek