Lilinka B

Kontakty gmail

na gmailu v seznamu kontaktů mám ještě staré kontakty, přičemž v telefonu už mám nové. co mám udělat aby se mi čísla z telefonu objevily v gmailu v kontaktech?

Odpovědi
Jsemtady

Uz kdyz ten kontakt prvotne vytvaris tak musis dat typ „google kontakt“, jde to i dodatecne u kontaktu zmenit
To by se ti pak mel ulozit na google automaticky. Mno a pripadne v nastaveni kontaktu dat synchronizovat.
Chce to proste jednou procistit a udelat si v tech kontaktech poradek.Je mozne ze ti to tam nahrava i cisla ze sim a nejen z telefonu.

cochee

Asi je přepsat ručně. Ledaže by mobil uměl exportovat telefonní seznam ve formátu .cvs, o čemž pochybuji.