pusinka50

Kontaktují vás vaše děti (žijící odděleně), píší vám aspoň sms, či telefonuj apod., aby zjistili, že jste živí a zdraví?

Nebo je to vždy spíše na vás, že se ozvete a dáte o sobě vědět?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne, proto připravuji darovací listiny za života, takže s dědictvím utřou nos.

Další odpovědi
dudu

Ano kontaktují téměř pravidelně, protože velmi často potřebují nějakou službu.

deny555

Kontaktují,bydlí dost daleko,takže SMS,telefon,in­ternet a několikrát do roka i přijedou,sa­mozřejmě dle svých možností.

anonym

Ano, kontaktují.Syna mám v Praze a buď sám zavolá a nebo napíše email co sám dělá nebo kde byli se svou dívkou.
Jednu dceru mám vdanou v Austrálii a ta se ozve také buď každý týden nebo další týden (ale předem řekne, že ten který týden nebude dostupná na netu).Buď sama volá na mobil (oni mají hrozně laciné volání do ciziny) a nebo se domluvíme, který den budeme na Skype a voláme si přes něj.Ale u ní je to více s problémy, tam mají o 7 hodin posunutý čas dopředu oproti nám, takže v týdnu to vůbec nepřipadá v úvahu.Zrovna tak tam je o půl roku posunuté počasí (nyní mají léto), takže více jsme v kontaktu když je u nás září, říjen, listopad, nebo zase březen, duben, květen.
No a další dcera je vdaná 10km od nás, takže každý den někdo z nich je na Skype, tak si píšeme nebo voláme přes něj.

gagaga

je to jeste " horsi " ..
ted me uz nekolik let kontaktuji uz i jejich holky ! :)
nekdy i bez textu …jen pres whatsapp (fotky zdarma ) ..posilame obrazky kde jsme ..co delame ..
nepocitame nikdy s nikym kdo komu naposledy , ale jsme v kontaktu asi denne …
a jestli u nas nekdy po nekom nekdo neco chce, tak z 90 % jsem to ja :), kdo neco potrebuje
kluci me vyrizuji v Cechach hodne veci ( a bez naroku na honorar ) :)
ale vzdycky rikaji : " zatim " :)

  • iv-

pusinka50

To buď ráda, že jste v kontaktu. Když mám problém, syn pomůže, to jo, na to si nestěžuji, hlavně s autem, je automechanik. Ale syna jsem neviděla ani neslyšela od 26.. prosince. Nenapíše, neozve se. Ač když jsme si sem tam psali předtím, na moji sms, píše MTR, ale od toho 25.prosince jsme se neviděli ani si nepsali. Kdybych tu umřela, tak smrad z hnijícího těla mohou sousedé čuchat tak až za pár měsíců, mám zavřené dveře do chodby…Syn říká, že mě má rád, ale neozve se sám, nestará se o to, jestli žiju, prostě si myslím, že jedna sms týdně by ho nezabila, ale nic...........

gagaga

pusinko, nebojte ..urcite by jste byla citit uz driv ! :)

ja vsechno resim ( i bych resila ) s humorem ..trebas si syn rika : mamine je jedno co delam, ta se ani neozve ..
ja nemyslim, ze by se deti musely nejak ozyvat prvni ..
je ale fakt, ze v takove situaci nejsem ..
ja bych ale napsala :
tvoje mamina bydli na adrese :
...... ( napiste svoji adresu ) ..
a cislo mobilu ma :
( napiste vase cislo )
a smajlika :))

neberte to jako dolizani ..klidne piste co delate a tak …
uvidite, ze i on bude casem " povidavejsi "
verim tomu a preji vam to
P.S. a napiste to !! :p

  • iv-

a nikdy nic pusinko nevycitejte ..prosim…
naopak chvalte ..i kdyz neni za co , neco si vymyslete :)

pusinka50

Pár hodin jsem „zaspala“ a teď už to asi nikdo nebude číst. Já jen, že syn se stále neozval a já se neozývám jemu, čekám, jestli si na mě vzpomene. Abych mu to mohla později vyčíst. Protože…Kvůli špatné finančni situaci budu asi nucena prodat chalupu., abych měla z čeho žít. Takže místo letních měsíčních pobytů na chalupě budu hnít ve svém bytě. A syn se již zmínil o své touze si pořídit nový dům. Nemá v záloze ani korunu a plat malý. Takže asi čuchá ty peníze z prodeje chalupy. Já když to rozpočítám, že bych tu byla ještě 25 let na světě, tak mi vychází z toho prodeje max. 2.600 Kč na měsíc. Už teď se třesu, až třeba za rok nastoupí syn s přítelkyní, že by chtěli si pořídit nový barák a jestli bych jim nepůjčila. Nebo třeba neručila svým bytem. Nebo oboje.
Mám chalupu u vody, v r. 2002 tam byla stoletá voda. Může se to opakovat, vloni již dávali pytle s pískem na hráz, hrozila povodeň. Už jen z toho důvodu mi syn řekl, že žádné následky po povodni likvidovat nebude, ať chalupu prodám. Já se také nechci každý rok bát, že do chalupy přijde voda. Ale je mi jasné, že „mladí“ budou mít „velké oči“ z ceny prodeje chalupy a budou doufat, že jim z toho taky něco kápne. Když jim vypomohu třeba s hypotékou, budu muset, jestli se toho tedy dožiju, jít nakonec do důchoďáku, když bude levnější než držení bytu. takový blázen nejsem. Ale přijde roztržka, mladí to nepochopí, že ty peníze z prodeje budou sotva stačit mně, budou vidět jen ten „balík“ peněz z prodeje:-(

gagaga

:(
taky bych jim penize ve vasem pripade nedala..
kdyz date a pak uz nebudou nic " cichat " , neozvou se pak uz vubec…
tak to vyjde nastejno..jen Vam zbydou ted alespon ty penize..pak by jste asi nemela ani penize, ani syna..
to je fakt smutny :(

gagaga

pusinko, nechci se vas nejak dotknout ..naopak : spis vas rozveselit :)
ja napsala svym synum…, ze moje " znama " ma takove stesti , ze se ji syn od vanoc neozval ..
:)
a syn odepsal : staci rict :)

gagaga

cesilko, a Vy je kontaktujete ? me se to zda strasne " smutny " ;(

anonym

A taky jsem daroval tělo lékařské fakultě.

gagaga

telo by nechteli ani moji synove :) to jsem si jista
:)
jinak super napad ..
ja s ena to pred lety taky ptala
ted ale ziji v zahranici, tak to by pro me asi nejeli :))
zas tak " vzacna " nejsem ..
ale uvidim casem , kde budu jako starenka ..zatim nejsem rozhodnuta
s dcerou uvidite…mozna by vase ex pani mohla napomoci :(

anonym

Ano, dokonce zajdu za exmanželkou se kterou dcera zatím žije. Nedávno zemřel exmanželce druh, tak jsme pokecali po telefonu, potřebovala se vykecat a vrbu umím dobře.

jirkajirka

Česílko muj dům s velkou zahradou u přehrady má taktéž připravenou darovací listinu pro psí útulek.

gagaga

:)