Kontaktní dioptrické čočky

Dobrý večer,
prosím potřebovala bych poradit, mám krabičku od kontaktních čoček Ultrasilk AC UV. Tento název je uveden na krabičce a sháním jeden pár, našla jsem tyhle http://www.e-kontaktni-cocky.cz/eshop/ul­trasilk-55-ac-1
, ale na krabičce AC 55 nemám, jsou to tedy ty samé čočky nebo ne? DĚKUJI

Nejlepší odpověď
pusinka50

Nevím, o co ti vlastně jde? Takhle ti na to nikdo neodpoví. Jeden pár čoček těžko seženeš, jak jsem již psala. Jestli ti jde o to, čočky vyzkoušet, tak v kterémkoliv optiku při projevení zájmu o čočky ti dají zkusit pár čoček, co oni distribuují a pošlou tě na půl hodiny na „procházku“, aby sis vyzkoušela, jestli ti nevadí v očích. Čočky můžeš nosit až po vyšetření zraku kontaktologem v optikách, abys věděla, jaké parametry vůči svému zraku máš kupovat. Vůbec nedoporučuji nosit čočky bez vyšetření!! Vyšetření by mělo být bezplatné.

ahold

Peggy, nelze tě kontaktovat na soukr. poště. Tak volím diskuzi. Nejlépe ti poradí kterýkoliv optik. Bez jeho doporučení bych vůbec neexperimentovala.
On ti vyšetří zrak a zároveň doporučí nejvhodnější čočky.
Ty mu ukaž, jaké čočky jsi dosud používala. Je docela možné, že už nebudou vyhovovat a doporučí ti jiné.