Avatar uživatele
anonym

Kontaktní dioptrické čočky

Dobrý večer,
prosím potřebovala bych poradit, mám krabičku od kontaktních čoček Ultrasilk AC UV. Tento název je uveden na krabičce a sháním jeden pár, našla jsem tyhle http://www.e-kontaktni-cocky.cz/eshop/ul­trasilk-55-ac-1
, ale na krabičce AC 55 nemám, jsou to tedy ty samé čočky nebo ne? DĚKUJI

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Nevím, o co ti vlastně jde? Takhle ti na to nikdo neodpoví. Jeden pár čoček těžko seženeš, jak jsem již psala. Jestli ti jde o to, čočky vyzkoušet, tak v kterémkoliv optiku při projevení zájmu o čočky ti dají zkusit pár čoček, co oni distribuují a pošlou tě na půl hodiny na „procházku“, aby sis vyzkoušela, jestli ti nevadí v očích. Čočky můžeš nosit až po vyšetření zraku kontaktologem v optikách, abys věděla, jaké parametry vůči svému zraku máš kupovat. Vůbec nedoporučuji nosit čočky bez vyšetření!! Vyšetření by mělo být bezplatné.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ahold

Peggy, nelze tě kontaktovat na soukr. poště. Tak volím diskuzi. Nejlépe ti poradí kterýkoliv optik. Bez jeho doporučení bych vůbec neexperimentovala.
On ti vyšetří zrak a zároveň doporučí nejvhodnější čočky.
Ty mu ukaž, jaké čočky jsi dosud používala. Je docela možné, že už nebudou vyhovovat a doporučí ti jiné.

před 3718 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek