larios22

Kontaktní čočky a řidičák – může mi lékař do zprávy o zdravotní způsobilosti dopsat „s brýlemi a čočkami“?

dneska jsem byl u očního a napsal mi zprávu ve které bylo „schopen řídit s brýlemi“ v pondělí jdu za obvodním lékařem s papírem o zdravotní způsobilosti k řízení motorových vozidel.Mám v plánu si koupit kontaktní čočky jsou pro mě pohodlnější , myslíte že nebude problém aby mi zapsal do toho papíru schopen s brýlemi a čočkami ?? Všechno se pak píše na řidičák.

Odpovědi
www

Viz upozornění správce na hlavní stránce vpravo:

26.03.2014 – Zakládání otázek

Drazí uživatelé, otázky, které nebudou mít název otázky dle pravidel a kodexu budou mazány nehledě na obsah (např.: Změna školy, Prosím pomoc atd…), proto prosím, kdo jen potvrdil registraci bez přečtení ať nyní si to pročte, aby se pak nedivil proč mizí otázky, které položil.

Zásady pro vkládání otázek:

  1. Důležité a hlavní informace vložte již do názvu otázky.
  2. Otázky formulujte jasně a výstižně.
  3. Využijte tázacích zájmen (Jak, Kde, Kdy, Proč apod.).
  4. Do popisu vložte doplňující

informace a kontext, aby ostatní
uživatelé přesně pochopili na co se ptáte.
5. Zvolte správnou kategorii.
Předem děkuji za pochopení.