martina1

Kontakt či adresa do postižené oblasti.

Chtěla bych touto cestou sehnat kontakt na konkrétní lidi z okolí Chrastavy,nebo jiné obce.Zkontaktovala jsem organizaci ADRA i Červený kříž,ale ti materiální věci momentálně nechtějí a chtějí pouze peníze.Naši hasiči už shromáždili dostatek saponátů a podobných věcí.I naše obec shání kontakty,protože telefony postižených Obecních úřadů prý nefungují,tak je to složitější.Kontakty pište na vafle83@seznam.cz.Díky
Doplňuji:
Díky všem,kteří napsali i těm co napsali hloupé poznámky.Snad Vás nic podobného nepostihne.Starosta už je v kontaktu s pár lidmi a v pondělí vyráží devět kluků,IVECO a malý bagřík.A osobák plný věcí.Aspoň tochu.

Nejlepší odpověď
led

obecní urady patria pod ministerstvo vnutra, skuste tam
na ľavej strane máte zoznam podľa krajov úplne dole:
Okresy, města a obce
postupne preklikajte na konkrétnu obec. Tam sú všetky informácie, ktoré potrebujete

Zdroj: http://www.stat­nisprava.cz/rstsp/ci­selniky.nsf/dru­hy_uradu

led

nikdy nie je neskoro. postup vyhladávania:
1-otvorte si stránku
http://www.stat­nisprava.cz/rstsp/re­dakce.nsf/i/mes­ta_mestyse_a_ob­ce
2– vyberte si okres
3– vyberte si obec
4– vyberte si úrad, ktorý hľadáte
5– najdite si informáciu, ktorú potrebujete