nikolenka25

Koňský tábor.

Hledám nějaký koňský tábor okolí Jižní Morava.Neznáte nějaký? Díky =)

Nejlepší odpověď
anonym

Koňských táborů najdeš jistě dost,ale upozorňuji předem,že ne na každém ti poskytnou to,co si od toho slibuješ.Doporučuji ještě před zaplacením kontaktovat někoho,kdo má s konkrétním táborem osobní zkušenost.Někde si na koníka sedneš na chvíli denně a provoz vypadá jako někde na pouti nebo u cirkusu,kde se chvíli povozíš a tím to končí.Pokud se zajímáš o koně a chceš se naučit jezdit,je lepší stát se členkou nějakého jezdeckého oddílu,kde se ti budou věnovat odborní trenéři a naučíš se všemu,co budeš potřebovat od ošetřování koní,krmení,sedlání až po samotné ježdění.Naučit se dobře jezdit a zvládat jízdu na koni se jen těžko naučíš na nějakém „rychlokurzu“.Pokud si nejsi jistá svým zájmem o koně a ježdění,koňský tábor je vhodnou příležitostí jak si užít prima týden či dva a třeba zjistíš,že to není až taková romantika,že to trochu bolí a trochu smrdí a že jsou koně dost vysocí.:D Někdo si sedne poprvé a zjistí,že má takový respekt,že už nechce dál pokračovat.Někdo toho nechá po prvním pádu a někdo vydrží všechno a je z toho láska na celý život. Přeji ti abys byla ten poslední případ a zažila si u koní a s lidmi kolem nich hodně krásných zážitků. :D

Další odpovědi
www

Neznám, mrkni ale do odkazů. Třeba něco najdeš:

Zdroj: www.google.com/m?cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&q=ko­%C5%88sk%C3%BD+t%C3%A1bo­r+Ji%C5%BEn%C3%AD+Mo­rava