Konopný protein se získává rozmělněním semínek rostlin cannabis sativa, tedy z konopí setého a proto neobsahuje THC?

Čili z toho se dělají konopné čaje a masti atd? Jenom z těch rozmělněných semínek a bez „nežádoučích“ účinků THC?

Nejlepší odpověď
Drap

Jen některé kultivary obsahují THC ve vyšším množství. Konopí seté také obsahuje THC, ale pouze ve stopovém množství. Proteiny se samozřejmě dělají z toho běžného/průmys­lového/.