Niikii

Konkurz do filmu-oblečení z roku 1989

Ahoj dnes jdu na konkurz do filmu a máme si ssebou vzít oblečení z roku 1989-tzn. cerne sukne,dziny mrkvace,atd..ale ja nic takoveho doma nemám a dali nám to vědět teprve včera takže jsem ani nic neztihla koupit.Nevíte co bych si mohla vzít na sebe z roku 1989?má toho být hodně,ale já opravdu nic nemám.Nemáte nějaké nápady? Na půjčování je mooc pozdě ☹
Doplňuji:
Ještě tam je napsáno,abychom si vzali trika bez nápisů..znamená to,že na nich může být obrázek,nebo tím myslí čistá trička?Děkuji

Nejlepší odpověď
Comanch

Vem si rifle a kostkovanou košily nebo rolák.

K těm trikům bez nápisu: Jednak nemůžeš mít tričko s nějakou značkou např.Nike, protože by si pak museli ti filmaři koupit od Nike autorská práva. A za druhé ty nápisy mohou poukazovat na současnost a nezapadat do roku 1989.

Další odpovědi
žolik

vem si károvou sukní po kolena,bíla košile,rolák,kvě­tované triko,sako třeba z baloňáku,vraceli se kailopky,zvonov­ky,mrkváče,všechno,n­ěco najdeš.

Zdroj: žolík

venkovan

Už je asi pozdě, ale kdybys zaskočila do pracovních oděvů, koupila klasické modráky, ši kytičkovanou pracovní sukni, tak budeš za údernici jako hrom.
Trička s nápisem Závěry XVII sjezdu splníme budou v pohodě, mrkváče nemusíš, stačí nějaké hladké kalhoty bez kapes apod.

makyna1231

muzu se zeptat kde jsi nasla ten konkurz??ja nachazim jen same stare