led

Koniec Led, 1.6.2012 omladne na novú totožnosť a bude pokračovať od nuly, (stará Led) odchádza do ústrania (deaktivácia)

Z mailu adminom: …„Po oznámení o deaktivácii, novú registráciu by som robila s týmto istým emailom.“…„Mám podľa vás teda postupovať proti kódexu užívateľa a vytvoriť si nový profil, napriek tomu že starý nebol deaktivovaný“…
Konečne došla krátka odpoveď:
„vzhledem k tomu, že změna e-mailu vyžaduje zásah programátora (musí se změnit přímo v databázi) tak doporučuji založit nový účet s jiným e-mailem. Až bude založený tak dejte vědět a deaktivujeme původní.“

Asi som nechápavá. Veď ide o malý zásah do databázy, ktorý sa učí už na základných školách. Alebo je štruktúra databázy nevhodne zkomplikovaná.

Otázka: Je naozaj zmena registrácie tak technicky náročný problém?

Nejlepší odpověď
tom004

Pro ně určitě ano. Ostatně o „kvalitách“ jejich konkrétních odpovědí se mohli mnozí z nás už přesvědčit.

Další odpovědi
anonym

Led , tak jste to vzala do vlastnich rukou a ja vas budu nasledovat. Take k 1.6.
Ja se uz take tesim na tu nulu .. 🙂.
Vas jen prosim, polopate … co mam tedy udelat ? Budu tedy pak -iv-II. , nebo : blba -iv- … , nebo mi zustane ta -iv- a budu muset napsat jiny mail na odpovedi ? To jako sluzebni ? 🙂 Jiny pak uz nemam. Diky. 🙂 -iv-

bolak

Myslím že sou teďka zavalený mejma 60i novejma námětama a prostě jim na tebe nezbejvá čas …sory ;)

arygnoc

držím Vám palčeky dievčence.
A dávam, samozrejme.

Drap

Přeji mnoho úspěšchů v novém.

led

Teraz si tu do konca mesiaca ešte ťuknem pár slov.
1.června sa tu objavím s novým menom a iným neverejným mailom (starý mail platí pre doterajších) kontakt vnútornou poštou.