ten který je

Konflikt dvou řidičů.

Viděli jste ve zprávách konflikt dvou pražských řidičů.Jeden taxikář a druhý s mečem.Co na to říkáte?

Nejlepší odpověď
martina1

Já se nedivím.Nepos­louchala jsem co bylo důvodem hádky,ale v zimě nejsem kolikrát daleko od toho,praštit někoho lopatou.Naštěstí zatím vždy vyhrálo mé slušné chování.Ona srážka s blbcem dokáže člověka vytočit a ten pak zapomene na slušné chování raz dva.

Další odpovědi
Miroslavst

Můžou být rádi, že jsem kolem nich netlačil toho pincka :D:D
Asi byste viděli ve zprávách jak taxikáře a muže s mačetou umlátil řidič motorky svíčákem :D:D

quentos

to jsme se zas vyznamenali, jako by už pražští taxikáři nebyli světoznámí praseckými cenami. Kdosi to hodil na Youtube a už to viděl celej svět ;{(>

anonym

já jednou dostala facku od opilého policisty,tvrdil že jsem nebyla připoutaná ale byla jsem nebýt jeho kolegy kdo ví jak bych ještě dopadla,byl to hrozný zážitek to jsem měla ještě mokrý řidičák

Rico

předevčírem sem to četl na novinky.cz a docela mě to překvapilo jak tam ten jeden chlap máchal tím mečem na ulici :D ale nakonec jdou oba do vězení

aramah

Co dodat? Bez komentáře.

ten který je

Miroslavste umím si to živě představit a navíc bys byl ve výhodě že bys měl na hlavě helmu.:-DD

anonym

tak to by zprávy netrvali 30 minut ale hodinu,a byl by z toho pak i dokument

Miroslavst

Vysílalo by se to na BBC, SKY NEWS apod.