Avatar uživatele
ten který je

Konflikt dvou řidičů.

Viděli jste ve zprávách konflikt dvou pražských řidičů.Jeden taxikář a druhý s mečem.Co na to říkáte?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, aramah, Rico, anonym před 4946 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
martina1

Já se nedivím.Nepos­louchala jsem co bylo důvodem hádky,ale v zimě nejsem kolikrát daleko od toho,praštit někoho lopatou.Naštěstí zatím vždy vyhrálo mé slušné chování.Ona srážka s blbcem dokáže člověka vytočit a ten pak zapomene na slušné chování raz dva.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Můžou být rádi, že jsem kolem nich netlačil toho pincka :D:D
Asi byste viděli ve zprávách jak taxikáře a muže s mačetou umlátil řidič motorky svíčákem :D:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

to jsme se zas vyznamenali, jako by už pražští taxikáři nebyli světoznámí praseckými cenami. Kdosi to hodil na Youtube a už to viděl celej svět ;{(>

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já jednou dostala facku od opilého policisty,tvrdil že jsem nebyla připoutaná ale byla jsem nebýt jeho kolegy kdo ví jak bych ještě dopadla,byl to hrozný zážitek to jsem měla ještě mokrý řidičák

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rico

předevčírem sem to četl na novinky.cz a docela mě to překvapilo jak tam ten jeden chlap máchal tím mečem na ulici :D ale nakonec jdou oba do vězení

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Co dodat? Bez komentáře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ten který je

Miroslavste umím si to živě představit a navíc bys byl ve výhodě že bys měl na hlavě helmu.:-DD

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

tak to by zprávy netrvali 30 minut ale hodinu,a byl by z toho pak i dokument

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Vysílalo by se to na BBC, SKY NEWS apod.

před 4946 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek