Konektory na pc nefungují proč?

Mám sluchátka a zapojila jsem je do konektorů vepředu, ale nic… sluchátka jsou hluchá, ale když to zapojím do bedniček tak to hraje… proč mi nejdou přední konektory?? (dříve šli) je nějaký program, jak to udělat, aby mi to šlo?? Nebo co mám dělat? (a prosím nepište ať mám sluchátka v bedničcce, protože to nejde, já tam potřebuju zapojit i mikrofon, který u slucátek je)
Doplňuji:
Mám Windows 7 professional ( a program realtek nemam)

Nejlepší odpověď
McArthur

Je potřeba vstoupit do nastavení zvukové karty (obvykle je ikonka vpravo dole u hodin – WindowsXP, Vista, 7; a není to ikonka ovládání hlasitosti). Obvykle hned na první stránce nastavení zvukové karty je možnost přepnutí výstupu mezi AC97 a HD audio. Protože výstup z počítače nebo sluchátka nejsou HD audio kompatibilní, přepněte si výstup na AC97.

Aby to bylo složitější, existuje více variant. Druhá nejčastější je, že po vstupu do nastavení zvukové karty stačí vypnout sledování zapojení sluchátek na předním panelu.
Doplňuji:
Existuje více výrobců zvukových karet, a to včetně zmíněného Realteku. Všichni mají nastavení podobné.

Další odpovědi
anonym

Pokud bedýnky zapojené do daného konektoru fungují a sluchátka ne, pak:

  • jsou sluchátka špatně zapojena (málo zasunutý konektor)
  • jsou sluchátka špatně zapojena (zaměnila´s ko­nektor sluchátek a mikrofonu)
  • jsou sluchátka (či konektor) poškozena

😉
Zkontroluj si to (případně sluchátka vyzkoušej v jiném přístroji).