ptáč

Konečně zapršelo. Máte umyté auto?

Nejlepší odpověď
gecco

Ne – sprchlo jen tak na spláchnutí prachu ze vzduchu – takže mám auto viditelně špinavé…
😉

Další odpovědi
redy

Když chci aby zapršelo, jedu si umejt auto.Vždycky to klapne .-)

cochee

U nás nezapršelo a auto myju naprosto nezávisle na tom, jestli zapršelo nebo ne :)

anonym

Prší,prší jen se leje a co je to to auto?

aha už vím…
http://www.mo­jedetatko.cz/fo­tocache/galle­ry/gal-1173083359.jpg

ReHu

Auto jo, ale zahrada by se hodila zalít.

anonym

Auto myju tak jednou za rok,tak že déšť mi vtom nepomůže.

gagaga

Do garaze mi neprsi ;(

  • iv-

ptáč

Suchá garáž, taky garáž. Já umyl kolo a při vyjížďce mi ho znovu umyl déšť.

gecco

Iv – to je snad dobře, že to do garáže neprší, ne?
😉

gagaga

asi jo :))

ptáč

Někdo musí do garáže v holínkách.