Konečně prověřený výdělek na internetu?

Zdravím,
Váhám zda do toho jít, když to vypadá tak krásně. Představa tohoto výdělku by se mi velmi hodila. Co si o tom myslíte vy?
http://zdarma-iphone.blog.cz/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já osobně bych do toho nešel chtějí moc důvěrných údajů a nevěřím tomu.Na co potřebují číslo kreditní karty.Nevím jestli to není riziko.Aby to nebyl nějaký podvod.Mě to připomíná letadlo.Ale je to na tobě jak se rozhodneš.To je jen můj názor.

Další odpovědi:

Bronzový

Letadlo.Musíš shánět další lidi.Kolik jich seženeš?

Zlatý

Pěkná ptákovina a další švindl éro.

Bronzový

Tak tohle ověřený výdělek skutečně není. Ověřený výdělek na internetu sice existuje a funguje,hodně lidí to vyzkoušelo, a jsou to klikačky na reklamní bannery,ale né úplně všechny jenom něktéré,donedávna byla u nás v česku hodně oblibená služba bux.to,která už ale moc nevyplácí,ale jak říkám je to jediný způsob který funguje. A fungovat bude i nadále.

Bronzový

tento výdělek je skutečně jen pro ty první registrované.

Výdělek na internetu možný je, seriózních nabídek je ale zoufale málo: jednou z nich je i placené vyplňování dotazníků. Sama tuto činnost vykonávám již cca 7 let. Je to ale nepravidelné a živit se tím rozhodně nedá :-).

Pokročilý

Klasické letadlo. Číslo karty bych rozhodně nikam při žádné registraci nedávala. A ani na to nikoho nenalákáte... Hlavně kvůli takovéto důvěrné informaci.

Bronzový

No, já si dovolím opět nesouhlasit s kolegy. Možná to (vy ostatní) čtete moc povrchně.

Pokud se tam vyloženě nelže, pak chce-li někdo ten iPhone a sežene těch dvacet lidí (což můžou být i lidé, kteří o to vůbec nemají zájem, ale pomůžou jen zapůjčením své IP adresy), nejspíš ho skutečně dostane.

Obával bych se spíš toho, že ona jediná nabízená volba, která je na 30 dní zdarma, se na tom serveru brzy přestane objevovat.

Pokročilý

Vaše číslo karty mi stačí, abych na internetu v některých obchodech nakupoval. Tak bacha na to.

Diskuze k otázce

parat10

Když na internetu je tolik příznivých odkazů, že se mi nechce nevěřit. 2 lidi do měsíce bych snad našel ne? Potom bych měl iPod shuffle v hodnotě 1000.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2416
Zlatý Drap 1489
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.