Miroslavst

Konečně dnes začalo

Konečně dnes začalo léto, ale vůbec mi to tak nepřipadá. Teda alespoň u nás to tak nebylo. Bylo u vás alespoň trochu něco jako léto?

Nejlepší odpověď
panenka

U nás Miroslave jen chčije a chčije a teploty jen 18°C

Další odpovědi
vecernice

Tady byla celej den zima jako na lodi.Jediný co mě tento den připomínalo léto byla spotřeba piva.Až se oteplí a někdo bude nadávat na počasí ,tak mu asi nabacám.

anonym

Tady ještě teď svítí slunce na plný pecky,vedro přeukrutný,je přece léto,ne?
To se ví – Praha je holt Praha.

Jahoda

U nás na Jesenicku máme k létu hoooodně daleko. Sice nám tu už neprší, ale je zima, teplota 12°C… hrůza. Snad se to co nevidět zlepší, protože já léto miluji a zima je můj nepřítel 😁

Enrager

no já sem dnes doma, ráno jsem přišel z chirurgie se zlomenou rukou, taže se bohužel ven nedostanu.. Ani nevíte,jak bych se šel rád proet na motorce. Počasí je celkem snesitelné, akorát, že to vůbec nevypadá na léto…

Michal

K létu počasí v Praze mělo hodně daleko.

frankie

Léto teprve bude.