blondynkaZ

Konec VŠ, co dál?

Ahoj, jsem ve druháku na VŠ, z prvního ročníku opakuju jeden předmět, měla jsem ho zapsaný v zimáku, ale poslední zkouška byla teď v dubnu a nezvládla jsem ji. Co bude dál? Bude mě škola brát ještě jako studenta nebo jak to probíhá? Děkuju za odpovědi.

Odpovědi
Lucimia

Pokud máš dostatek kreditů, tak zůstaneš studentem. Jinak samozřejmě ne. Pokud ti hrozí nedostatek kreditů v dalším semestru, dej si do něj více volitelných předmětů, aby jsi ty kredity nahnala.
Jinak si přečti kreditový systém, tam to vše je.

člověk

ale důležitější je,jestli budou rodiče schopni tě živit,když to tak flinkáš,pokud jsou milionáří,tak se nestarej,některá VŠ pro takové trvá i 10 let