Avatar uživatele
mosoj

Konec světa ?

Konec světa sice nenastal, ale přesně v ten den se probudila islandská sopka a vypadá to na velké problémy.
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/234214-islandsky-vulkan-grimsvotn-chrli-az-100krat-vice-popela-nez-eyjafjallajoku­ll.html
Doplňuji:
Je smutné když ve Vás takovéto události nevzbuzují žádné obavy.Svědčí to o naprosté lhostejnosti k této přírodě a vůbec tomuto světu. Ve své podstatě vůbec nejde o konec světa, ale o existenci lidstva, tedy mých a vašich dětí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus před 4714 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

To už snad je masochizmus přád se něčím strašit.Ta sopka je slabý odvar proti tomu co tady páchá politická sebranka,to bude mít následky dlouhodobého charakteru dopadem na lidi. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Elk

…už zase…?
Tohle sděje předse už miliony let.
Na každý den se dá najít nějaká souvislost – uf.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

Hmmm, ještě, že jsem si včera zašla zafotit na Ruzyni – kdoví, jestli mi to brzo nebude zatnuto. Potvora prskavá!
Ale že by to souviselo s koncem světa… :o) no, buďme realisti. Prostě blbá shoda náhod. Podobně, jako když mně se jednou v noci zdálo o letecké havárii a když jsem se vzbudila, zjistila jsem, že havaroval ten polskej Tupolev s prezidentem.
A navíc… zatím se neví, co to udělá. Třeba se to zklidní nebo to vítr zanese do nějakejch rozumnejch směrů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
coco

Mosoji, Vy mě udivujete.Až příjde konec světa,tak to rozhodně nebude procházka růžovým sadem.Přírodní katastrofu nelze ovlivnit,nebo chcete do kráteru nacpat špunt?
To jenom soudruzi v Bukurešti poručili větru dešti…
Chápu,že se bojíte o své potomky a blízké,ale dochází k přirozené evoluci. Kde je začátek,je i konec.
Nezbývá, než tyhle věci brát s nadhledem a prožívat život jak nejlíp umíte. A užít si ho se svými blízkými,dokud jsme tady.
V případě konce světa nezbývá, než modlit se a věřit, že pokud je stvořitel (nejsem věřící), tak bude milosrdný k těm, co si to zaslouží. To myslím vážně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Neznamena to , ze v nas ( alespon tedy ve me ) , nevzbuzuji takoveto udalosti zadne obavy , ale nejde se porad neceho obavat. Obavam se , jestli moji synove dojedou kazdy den v poradku do prace a z prace , abych ja , nebo moji blizci nezemreli prilis mladi … obavy trochu , ale ne se z toho stresovat. A mimochodem : Vloni jsem byla na Islandu. Taxikar rikal , ze to byla velka bublina , ze vitr foukal prevazne na Ameriku , presto byla letiste v Evrope uzavrena . Nikdo tam neprisel o zivot a 10 km do vnitrozemi od sopky nikdo nemel skody ani na zviratech. Ale turistika jim stoupla o 200 %. -iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

hmmm…
A ja som sa v to ráno a aj ráno v „Deň po“ zobudila a nikto o tom nepíše…
🙂
Doplňuji:
Poznámku k vášmu doplnku som dala do diskusii.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Odborník na katastrofy upřesnil svoji vizi:

Americký kazatel Harold Camping už dvakrát předpovídal konec světa. Poprvé na září 1994 a podruhé na sobotu 21. května 2011. V tento den měl nastat soudný den, který se měl projevit obrovským zemětřesením a ohnivým deštěm. Jenže se nic nestalo. Camping teď tvrdí, že se spletl a konec světa bude za pět měsíců, 21. října.

Takže máme jasno a už se fakt přestaňme strašit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tuCZek

není nad naivitu,důvěřivost a hloupost – a nejhůř v kombinaci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Chytrému napověz hloupého ...........

To jste nepochopili že název otázky zařazené do aktualit „Konec světa“, byla pouze upoutávka. Nevím kdo je zde naivní když čtu tento server. Přečtěte si pořádně tento server kde se vyskytují vysoce neobjektivní
a ve velké většině špatné a povrchní odpovědi na které jsou jejich majitélé ještě hrdi.

před 4714 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Nejde o bezohľadný pohľad na prírodu. Ale, žiaľ v súčasnosti médiá sa viac zaoberajú rôznymi katastrofami než informáciami o budúcnosti a riešení problémov. To, že vulkány vybuchujú (rôzne silno) je známy prírodný jav, ktorý tu bol i v minulosti. Len nebol tak – niekedy až nemiestne – medializovaný. V histórii Zeme príroda ale vždy prekonala svoje choroby. Je pravda niekedy to viedlo dokonca až k zániku živočíšnych druhov, ale vývoj sa nezastavil.
Súhlasím, že vplyv na tieto katasrofy má aj nežiadúca činnosť človeka. Tu môžme proti tomu niečo urobiť.
Druhá časť vašej pripomienky, žiaľ tiež sa zakladá na pravde. Podľa môjho odhadu 2/3 tu položených otázok aj odpovedí naozaj sú povrchné. Je to škoda, ale berme to, že to píšu ľudia, nie stroje.
Keby sa tu nebodovalo a neudeľovali medaile, bolo by tu menej užívateľov a otázky a odpovede by boli fundovanejšie.To asi nie je cieľom majiteľov stránky, neboli by reklamy a neboli by čitatelia tých reklám. Z čoho by potom financovali prevádzku?
Uff, nejako som sa rozpísala…

před 4714 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek