Lenča59

Konec světa

jak měj být ten konec světa 21.12.2012 tak je jasné že nebude! Kamarádka mi říkala že prý se ten den ale něco hroznýho stane…bojím se, protože teď je v New Yorku ten hurikán Sandy, a k tomu mi říkala že prý celý pobřeží Ameriky bude evakuováo. Co se doopravdy událo v tý Americe a co teda toho 21.12.2012?? Děkuju moc všem předem.
Doplňuji:
Děkuji moc CherrNiss, takovou odpověď jsem čekala :) vy ostatní, když nevíte ani ň tak radši ani neodpovídejte. Taková odpověď jako je od CherrNiss aspoň za něco stojí ;)

Nejlepší odpověď
iceT

21.12.2012 se ještě neudálo…
Doplňuji:
Zlatíčko,až budeš chtít chytrou odpověď,tak polož chytrou otázku…A osobně si myslím,že vím určitě víc jak ň,dokonce víc i než dvě ň.....

Další odpovědi
tom004

Buď v klidu. Předpokládaný konec světa je až za 39 dnů. Když nebude, máš důvod k radosti a jestli bude, tak si o tom jaké to je/bylo, už stejně nepokecáme. 🙂

venkovan

Konec Světa je.
Buď z jedné strany ho tvoří hráz nebo z těch dalších břeh. Tak se nedej vystrašit tím, že to co je nebude, když to je.
Hurikány byly a budou. jen v posledních dobách jsou mediálně zajímavé, tak zas se jen víc mluví o běžném přírodním jevu a mimochodem Sandy už uletěl – teď se řeší jen následky. Je postiženo cca 8 miliónů lidí z cca 300 miliónů kteří v USA žijí + Kanada a cca 50 lidí zemřelo. Tak z jedné strany tragédie z druhé děsivější byla tsunami v Indonésii.
Nenechte se vystrašit katastrofickými scénáři, protože každá země takové musí (má mít) zpracované ( i my máme pro případy katastrof, havárií továren – jen nikdo neví kde jsou). Bulvár když je potřeba tak je vytáhne ven, řekne 1% pravdy a 99% doměnek a smyšleností, aby lidi jejich plátky kupovli a četli. Strach je totiž dobrý kšeft.
Nemáš se čeho bát – větší nebezpečí hrozí na přechodu pro chodce než od přírodní katastrofy.
Doplňuji:
Na to, že je ti 13 let, tak máš celkem „drzé čelo“ někomu říkat, že o tom dni nic neví. Mimochodem – okolo toho dne proběhne jistý astronomický jev (určitě víš jaký), který se opakuje po mnoha staletích (periodu zřejmě také víš).
A jestli se ti líbí odpověď typu toho dne začnou tát ledovce – no promiň, ty odtávají již desetiletí a jejich intenzita tání se různě mění. Teď je zrovna rychlejší – předpokládá se že se možná blíží i stav, že Gronsko bude zas na pobřeží zelenější, tak jako za dob éry Vikingů.
A na okraj – podstata problému je, že tenkrát indiánům došel káme do kterého vize tesali a než jim připravili nový, dobyvatelé z Evropy indiánskou civilizaci zdecimovali.

Drap

Jediné co se stane, tak je, že 21,12,2012 bude tři dny před štědrým dnem. Jinak samé běžné věci.

CherrNiss

Podle mého názoru se možná 21.12.2012 opravdu něco stane, napadá mě například, že se začne oteplovat na severu, ledovce začnou tát a budou povodně, nebo něco takového.
Navíc už i to, že byla teďka v Americe ta nejsilnější bouře, nějak trochu dokazuje, že se může s přírodou něco dít.
No nic, uvidíme 21., třeba je to jen další povídačka. :D:)
Ale na YT jsem viděla video o tomto dni a bylo to celkem dost zajímavé, kruhy v obilí a tak.

Lukasy

Mělo by dojit k přeměně klimatu což zpusobi nějake živelne katastrofy a svět se trochu vyčisti od lidsta. Jinak to konči jen majsky kalendař a další vyrábi.
Doplňuji:
Jinak konec světa jen tak nebude, maximalně tak konec lidsta, ale svět tu určitě bude dos dlouho.

anonym

Tady si můžete počíst a závěr si vyvoďte sama.

Zdroj: http://www.na­tional.geograp­hic.cz/detail-special/special-maysky-kalendar-rok-2012-8275/

Orange

Stačí uvažovat logicky a je po problému… Země je stará strašně dlouho, jak může někdo vědět, jestli podobně velká bouře proběhla? Že by za jeden den roztály ledovce je taky blbost. Takže rozum do hrsti a těšte se na Vánoce.

anonym

Lenčo, měla sis dát toto datum do vyhledávače. Před pár dny se tu někdo také ptal (otázka mu byla rychle smazána) a před půlrokem také. A opakovat se tu otázky nemají, protože se to bere za podvádění! Takže, než příště zase něco takového napíšeš, tak si nejdříve ověř, že taková otázka už tady nebyla položena. Opakovaná otázka JE ZBYTEČNÁ!

anonym

http://www.national-geographic.cz/de­tail-special/special-maysky-kalendar-rok-2012-8275/

Sůwa

Ať už se stane cokoliv, stejně se to bude připisovat náznaku konce světa a ono se něco stane každý den.
Žádná opakovaná otázka není zbytečná, protože mohou odpovědět zase jiní uživatelé, většina tu netrčí 24 hodin denně. Jsou to dotazy na názory, takže by bylo dost těžké je nějak využít k tomu připomínanému podvodu 🙂.

Lenča59

přesně tak!! :)