BenaDrky

Konec světa???

Je opravdu letos konec světa dne 21.prosince? Já si nejsem jistá ale mám tušení,že ano ale nejsem si tím jistá.

Nejlepší odpověď
anonym

Možná ano, možná ne, to nikdo neví. Zeptej se 22.prosince, rád ti přesně odpovím.

Další odpovědi
quentos

ale prdlajs, to už měl bejt loni v prosinci a mnohokrát předtím.

hanulka11

A co uděláš ,když řeknu, že ano ????? No schválně napiš co uděláš????

venkovan

Určitě bude pro tebe když tomu budeš věřit a podlehneš manipulaci s lidským strachem.
Ale jen pro zajímavost – na tento den je vypočteno postavení Slunce a několik planet do jedné přímky. A tento astronomický jev se opakuje pravidelně po několika staletí. Je to hodně velká perioda – mám pocit, že někde jsem slyšel, že naposledy byl někdy okolo 6 století – ale netvrdím.
Takže klídek – můžeš nakoupit rozinky do vánoček

anonym

Měla sis to najít prostřednictví vyhledávače – zbytečná otázka, opakující se otázka a 662 odkazů na stejné téma.

Mapel

Určitě je, ale ještě nebyl upřesněn rok.

everest

myslim ze to nebude takovy konec sveta jaky si predstavujes.budou to spise velke zmrny a konec spatneho obdobi

mojitek

ono je to úplně všechno jinak.jsou to jen změny-a to dost zásadní..Quentoš : mýlíš se,ty datumy s koncem světa ,jak píšeš -to pustily do světa jen některé psychosekty.