Heřman

Konec školy ve Veliši se blíží

Co byste dělaly kdy by vám bylo 40 let byl byste ředitelem soukromé základní škol a škola by se měla v roce 1.1.2013 rušit můžete škole něják pomoc a jestli ano tak jak více informací je na http://bodlaka­pampeliska.web­node.cz/ nebo na http://www.zsbp.cz
Doplňuji:
Omlouvám se jedná se o školu v Kozojede neboly druhý stupeň a ta to škola byla už asi třikrát vytržena z jamy lvové prostě zachráněna ale co se bude dít těď to nikdo neví.

Nejlepší odpověď
Drap

Co bych dělal ? Rychle bych si začal hledat jiné zaměstnání, protože s touto vládou dřív nebo později všechny soukromé školy , pokud nebudou mít silného sponzora, a nebo výborné kontakty na MŠ, padnou. A uroveň veřejného školství půjde ještě dlouho od 10 k pěti.

Další odpovědi
barnajka

A to si představte, že jsou i tací ředitelé, co svou školu ženou do kytek úmyslně a vy nemáte žádnou možnost tomu zabránit. Taky pěkný, že? :/

lexx

Jedna škola skončí no a co ? Kantoři na pracák a rekvalifikovat se: zedníci, řidiči, pekaři, malíři a tak. Nejsou žádná excelent třída, vite Vy vůbec kolik je nezaměstnaných VŠ ? Když se v rámci divoké privatizace 90.let rušily po stovkách státní podniky a zaměstnanci před penzí končili na žebračenkách nezastal se jich nikdo.