OLDA321

Konec Assassins Creed 3

Zdravím, tato otázka je spíše pro ty kteří si už tuto hru zahráli.
Chtěll bych se zaptat, jaká je poslední mise v assassins creed 3. Je to ta jak hlavní hrdina desmond zemře pro záchranu světa?
Doplňuji:
ano, ty titulky jsou opravdu dlouhé :)…ale stále mi to ukazuje že mám pouze 33% dokončeno

Nejlepší odpověď
badisko

ja se nedostal ani ke cteni teto knihy natoz ke hre …ale knihu uz mam…:-))

Další odpovědi
einstein

V hlavní linii ano, nebo podle mě je poslední mise přežít 17 minut dlouhé nepřeskočitelné titulky.

Doplňuji:
Protože nemáš dohrané vedlejší mise. Usedlost, Hraničáři, lovecký spolek, Bostonští rváči, cech zlodějů, atd… Postupným hraním ti procenta přibidou.

BANAN93

tak assasins creed 3 se teprve chystám sehnat bratrovi ale on hrál už 2 a brotherhood,,,,,, a tam byla kritéria pro doknončení mise na 100% ..... příklad : musíte zabít cíl lukem,,,,,,, musí být zabit na určitém místě ..... ,nesmíte při utíkání plavat atd.