Avatar uživatele
ReHu

Končí mi STK a v tom mém rozkopaném baráku plném cihel a krabic nemohu najít velký techničák. Co teď?

Za radu díky.
Doplňuji:
No praávě…nevím, co dělají v případě kontroly příslušníci pořádku.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: ReHu

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, rynek878, Pirate_of_D1 před 5021 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nic.

Pojedeš na STK až ho najdeš. Nebo, ale to nevím jistě si nech udělat duplikát. Ale něco to bude stát.

To by mě taky zajímalo, asi pokuta by tě neminula a nějaký ten bodík. Myslím že asi 5 bodů. Takže buď ten duplikát a honem na stk nebo hledat a hledat a hledat.

No asi takto:
Policie s tím nemá vůbec, ale vůbec nic společného. Agendu vede místně příslušný obecní úřad-úřad s rozšířenou působností, odbor dopravy. Ale to je vcelku jedno, jelikož při kontrole se prokazuješ pouze OTP, což je osvědčení o technickém průkazu, tedy malý techničák a ten určitě máš. Velký techničák, tedy technický průkaz nikde ssebou nevozíš a ani se jím neprokazuješ při silniční kontrole.
Technický průkaz pouze předkládáš při STK nebo při jednání na odboru dopravy. Nevím jestli ještě platí, ale dřív platilo, že jsi ho ani vozit ssebou nesměla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
cukrar

nechodte na policii, tam nic nevyřeší, Vezmete si občanku malý techničák, pojistění, dojdete na evidenci vozidel, vyplníte žádost, v pokladně zaplatíte 100Kč správní poplatek, na počkání Vám udělají nový techničák, popřeji hezký den a jedete na technickou.

Pokud někdo jezdí bez platné STK, tak je to za 2 500Kč na místě.
Neplést s podobným stavem za 5 bodů!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
sobol

Příslušníci koukaj na známky na RZ a když se to stalo mně tak za 500kč, bez bodu a nechali mě odjet, pokud nejezdíš půl roku bez technický tak je to fpoho. Jinak duplikát velkýho TP je za 100,–.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Osobně co nejdříve si zajdite na Policii tam kde se vyřizují řidičské průkazy a požádejte si o vydání duplikátu technického průkazu s kterým si pak zajedete na STK.Až ho pak najdete ten techničák tak ho pak vrátit na Policii i můj manžel to tak měl .Pokud by vás zastavily Policajti tak se budete prokazovat duplikátem mého manžela zastavily ukázal jim duplikát a žádné potíže neměl právě na tom dulikátu budete mít vše napsáno to co jste měla v originálu akorát tam budete mít razítko Duplikát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kochin

nechat si vystavit duplikát, velký techničák v běžném provozu nepotřebujeme.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Díky všem, duplikát již mám, stál 100 Kč a to je o mnoho míň, než mě stálo celé dlouhé hledání. Na STK jdu pozítří.

před 5020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ReHu

No jo, ale končí mi ta STK a tu příslušníci kontrolují a pro new nálepky potřebuju ten velký.

před 5021 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, kontrolují nálepky, ale neprokazuješ se TP, pouze OTP (malý). jinak s tím nemá policie nic společného. vše vyřizuješ na dopravce. Takže zajdi na dopravku a požádej o duplikát nebo jak jsem říkal hledat a hledat.

před 5021 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek