Končí mi platnost slovenského pasu

konči my platnost slovenskeho pasu mam trvaly pobyt v čr ako mam postupovat?mohol by som obnovyt pas na ambasade v prahe?

Nejlepší odpověď
quentos

domnívám se, že ano, a pokud ne, určitě Vám na pražské ambasádě poradí, kam se obrátit.

Další odpovědi
standa

ANO,
můžete se dostavit na pražskou ambasadu nebo brněnský konzulát…

Velvyslanectví Slovenské republiky,
Pod Hradbami 1
160 00 Praha 6
tel: 233 113 051
fax: 233 113 054
e-mail: skembassy@praha.mfa.sk

Generální konzulát Slovenské republiky Vodová 10
612 00 Brno
tel: 541 429 911–3
fax: 541 216 748
e-mail: konzulat.sr@volny.cz

Veľvyslanectvá a generálne konzuláty Slovenskej republiky v zahraničí sú príslušné na prijímanie žiadostí o vydanie cestovného pasu a vykonanie zmeny v cestovnom pase a na vydanie cestovného preukazu.

Zdroj: http://www.pra­ha.mfa.sk/App/WCM/ZU/Pra­haZU/main.nsf?O­pen