Jaký máte názor na koncesionářské poplatky pro uživatele kabelové televize?

Má to logiku, platit poplatek za televizi, když nemám anténu na její příjem a tv signál platím někomu jinému, kdo jistě distribuci platí?

Nejlepší odpověď
Drap

Podle zákona ano. Pokud se ti to nelíbí, pokus se v mezích zákonných prostředků tento špatný zákon změnit. Tady je zbytečné o tom mudrovat.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… neplatíš za příjem tv,ale za možnost přijímat … platím taky a nemám ji ani kabelovku ani satelit víc jak k deset let … a nechybí mi ..

anonym

Máš zavedenou elektřinu do domu (bytu)? Tak to neřeš.