Koncem roku končí amnestie zbraní. Mám odevzat tu svojí?

Vlastním rychlopalnou pěst se smrtícími účinky. Odevzad či ne?!

Nejlepší odpověď
setapouch

Policie bude zkoumat, zda se zbraní nedošlo ke spáchání trestného činu. Za tímto účelem půjde tato do kriminalistického ústavu. Pokud nedošlo ke spáchání vyjmenovaných trestných činů (např. vražda a pod.), bude ti zbraň zhruba do půl roku vrácena, buď proti předložení zbrojního průkazu příslušné skupiny, pokud je na ni nutný, předána kupci, kterého si přivedeš, nebo nabídnuta obchodníkům.

Doporučuji odevzdat. Ale asi si v práci vezmi delší volno.

Další odpovědi
suaeda

Doporučuji si ponechat „rychlou pěst“ na vlastní sebeobranu proti přibývajícím desperátům.

setapouch

„nabídnuta obchodníkům“ – to v pripade, ze ji zpatky chtit nebudes.