Komu z vás vyhrožoval zdejší admin BAN-em ?

Já dostal důtku s výstrahou!

Nejlepší odpověď
bolak

Mně vyhrožoval banem Dr.Axl, počítá se to?

Další odpovědi
anonym

Tak mě zatím nikde nikdo nevyhrožoval.

Michal Kole

Mě, ale stejný problém mám na každém forum ☹

anonym

Já chci takyyyy a co ti za to hrozí? Myslíš, že tě pošlou ke zdi a odprásknou? Ta výstraha, to je jakože když tady nebudeš hodnej a budeš psát jen tak, aby se to líbilo všem, tak tě odsud vyškrtnou? Pokud je to tak, proč jsem ještě tady? Já sice zveřejnila soukromý vzkaz, ale sprostě psal ten, co mi ten vzkaz poslal, to je jako při výslechu znásilněné ženy, to bylo v tv, jak se jí zeptali policajti, co měla na sobě a jestli nějak neprovokovala, a to se nemaj co ptát, vysvětlili to tak, že ona, kdyby byla i nahatá a nevím co dělala, tak on neměl právo se jí ani dotknout, tak to je příklad, ale nadávali tady mě, za to, že jsem o zveřejnila, ne jemu, že porušuje, že je hrubý, on je prý velice inteligentní, tak si myslím, že kdyby byl inteligentní, nemohl by psát tak, jak psal, proč to vlastně píšu? Ptal ses na důtku, já jsem žádnou nedostala, taky proč, že jsem zveřejnila? Nevím o tom, že se to nesmí,…dodržování pravidel je prostě posuzováno tak, že jeden smí a druhý nesmí, no tak jsi dostal důtku, kašli na důtky…:-)))))
Doplňuji:
já furt nevím, co je to ten BAN,nikde jsem to nevyčetla, nebo jsem slepá, může mi to někdo bez rejpání vysvětlit?

Drap

Bohužel, nemohu se k této otázce vyjadřovat

bolak

Zajímavý že sám velký Dr. nepřispěl se svoji troškou do mlýna. Naše banánové zkušenosti ho zajímají, ale se svojí sbírkou výstrah které už stihl nahamounit na zdejší poradně se nějak né a né pochlubit.

Kolikátá už to minulej tejden byla?

annas

Aanonym se odhlásil, nebo uživatelku deaktivovali?

bolak

Michal Kole: čím myslíš že to je, že máš pořád takovouhle smůlu?

anonym

Jistě že se to počítá,vždyť ten felčar je druhý admin!

annas

🙂

anonym

A to ted , nekdy ? Ja myslela, ze uz Admini uz ani neexistuji, ze dali vypoved a predali stafetu ocku a doktorovi ? 🙂
Alespon mi to tak pripada. -iv-

annas

iv, učím se dobře? 🙂

anonym

Trefné konstatování! 😁

anonym

Jinak nikdy me nic nenapsali , ze by me chteli smaznout .. uvidime po dnesku ! 🙂 Myslim ale, ze me maji porad radi. -iv-

bolak

barbekjů: a za co tu důtku? a tu výstrahu zač?

anonym

Bebínko,to za to,že jsem se osočoval do nadlidi!

Drap

I ty prevíte, to nevíš , že se to nesmí ?

anonym

Fakt,jooo ? Už jsem z ticha,ale mlčet nebudu!