roxy52

Komu vlastně náš stát dluží,když jsou ty dluhy už tak astronomický?

Nejlepší odpověď
MadAnnie

Údaje z konce roku 2010, ale myslím, že % se zas tak velice nemění…

Finanční korporace jako banky, pojišťovny a penzijní fondy, držely více než 66,19 procenta českého státního dluhu.

Zbytku světa pak Česko dluží 29,76 procenta státního dluhu České republiky.

Paradoxem je, že 70% státního dluhu je drženo v ČR.

Kdyby to jen šlo požádat ČNB, aby nám těch 70% dotiskla, tak by se nám ten dluh hned sakramentsky zmenšil 🙂 Realita je krutá a ČNB se na nás může …

Zdroj: http://www.na­sepenize.cz/kaz­dy-cech-vcetne-novorozencu-dluzi-118-tisic-korun-vite-komu-7558

quentos

všude, kam se podívá :{(>