Komu více věříte?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

někdo jiný

Věřím sama sobě.
Politikům jsem nevěřila, nevěřím a pochybuji, že se dožiju situace, kdy jim budu schopná (nebo ochotná) uvěřit.
Navíc nevěřím kauzám, do kterých každý z nich nějak napůl nevinně spadne. Mám už dlouho názor, že žijeme v Kocourkově, jenom čekám na zázrak, že to snad jednou někdo otevřeně přizná.

Další odpovědi
anonym

někdo jiný

Doplňuji:
Nemohu věřit nikomu koho neznám natolik, abych mu mohla důvěřovat. A hlavně ani nevím co ti dva pánové z ankety říkají tak hezkého a čemu bych měla (ne)věřit.

Mapel

někdo jiný

Sobě, přece si nebudu lhát.

huxa

někdo jiný

Doplňuji:
nikomu

tom004

někdo jiný

Věřím tomu,že se špičky vládnoucí mafie opět začali navzájem „vybíjet“.

Tom20

někdo jiný

Doplňuji:
Nikomu,je to prolezlý kapitalismem a všechno se to tam míchá :D Každej se do toho trochu zapletl.

alenad

někdo jiný

Doplňuji:
Tak jako , fááákt nikomu – naše vláda u mě ztratila důvěru už dávno .

anonym

Kubice

Výpověď tiskové mluvčí prokazuje i starší kauzy zneužití úřední pravomoce, kdy si Lessy vyřizoval osobní účty s jinými policisty. viz odkaz ve zdroji:
Kromě toho policie podléhá služebnímu řádu (tedy podobně jako na vojně) a tam, když někdo pochybí, tak se s ním nepářou. Tady se prostě jakékoliv projevy nekázně nebo nepatřičné ukecanosti, netrpí. Lessymu též nepřidalo, že si to rozházel i s premiérem a svou privátní výzvou vůči policistům, značně poškodil už beztak nevalný a pochroumaný obraz policie před veřejností.
Možná, že by to pomohlo i politikům, aby si nepouštěli hubu na špacír při všelikých zlobných pomluvách.
(A tady na Odpovědích, by asi museli zavřít krám).
Doplňuji:
Další důkazy se snáší na hlavu problémového a vzpurného papaláše, někdejší přehmaty vyplavávají na povrch:
http://www.no­vinky.cz/doma­ci/277386-pro-policistu-vanka-je-lessyho-odvolani-satisfakce.html

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/doma­ci/277385-zvrat-v-kauze-lessy-nastal-po-vypovedi-jeho-podrizene.html

venkovan

někdo jiný

Počasí které bylo včera..

oselik

někdo jiný