Alia

Komu věříte víc, svým přátelům, nebo rodičům?

Nejlepší odpověď
Drap

Nezbývá než věřit přátelům. Rodiče nemám.

Další odpovědi
mosoj

Sobě.

zzzzz

Já mám na prvním místě rodinu, i když se snažím spoléhat především sama na sebe, ale je pro mě velice důležité vědět, že se na ně mohu kdykoliv obrátit.

anonym

Když jsem bydlela u rodičů, tak jsem věřila zcela samozřejmě nejvíce jim. Po osamostatnění se a odstěhování z domova spoléhám nejvíc na sebe. Důvěru mezi rodinné příslušníky a přátele dělím asi na stejné úrovni (pokaždé si nechávám možnost mít vlastní názor).

Krakis

Věřím přírodě,takže sobě-jsem takové učenlivé zvířátko… 🙂

Nuk nuk

Záleží, kdo zrovna co tvrdí.

Džanička

Rodičům, hlavně mamce. Žádné přátele nemám. Neumím se seznamovat.

zjentek

doporučuji nevěř nikomu

gagaga

…verim sama sobe a stejne tak mym synum ..jeste me v zivote nezklamali

az si nekdy myslim, ze mi je v te porodnici take vymenili .. :)
ja byla cely zivot " protipravidlova " ..vzdycky musim nejak rebelovat ( hrozna vlastnost ) ..
a az mi jednou oni 2 " vycisti " jednou moje konto ( maji dispozicni prava ) , tak neskocim z veze, ale reknu si : kooonecne se neco deje .. :)

  • iv-

zjentek

a kolik jim je? To aby jsem si mohl spočítat, v kterém roce dosáhneš touženého pocitu, že se něco děje ,)