postcd

Komu televize prodává oblečení, které měli televizní moderátorky/mo­derátoři?

Například televizní rosničky mají snad vždy jiný oblek, takže to určitě musí ve velkém nějak zužitkovat, snad to nevyhazují? A že by to měli více krát na sobě to asi moc ne?

Odpovědi
led

Moderátori/rky využivajú služby kostýmového skladu (fundusu) televízie. Tieto oblečenia sa šijú v zákazkových krajčírstvach. Jednotlivé prvky sa medzi sebou zamieňajú podľa potreby, vizáže moderátora/mo­derátorky, tak aby korenšpondovali s pozadím scény, vlasov, makeupu, osvetlením a citlivosťou kamery.
Ak sa tieto kostýmové prvky, prípadne celé kostýmy použijú po dlhšej prestávke, nepoznáte, že už boli použité.