slad08

Komu se zdál poslední dobou nějaký sen o mimozemšťanech?

Sen o mimozemšťanech nebo s podobnou tématikou?
Doplňuji:
setapouch: nemám na mysli, abyste mi řekl, komuse co zdálo. Ale jestli se zdálo něco Vám.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Mě se včera zdálo o traktoru, ale žádní mimoni v něm nebyli.

Další odpovědi
dnb

No, posledně se mi zdál velice zajímavý, živý a poněkud odlišný sen od ostatních. Šel jsem v noci po ulici, po klasické po které chodím i ve skutečnosti a na obloze mě zaujal takový duhově zbarvený kruh, který se skládal z jednotlivě zbarvených článků. Postupně se objevovaly další a další. Postupně to začalo vydávat i takový stálý hučivý a dunivý tón. Pokračoval jsem dál v chůzi a v dálce jsem zahlédl červený paprsek, spíše jako čáru od laseru, kterou vidíte když je mlha. Vycházela z toho barevného kruhu (pravděpodobně lodi) a dotýkala se nějakého místa na povrchu. Najednou ale zmizela a objevila se jinde a s ní se objevila další čára – paprsek. Zasahovalo to určité místa a přibývalo jich. Ke konci už sem viděl stovky těchto paprsků, které křižovaly oblohu. Vydávalo to hrozně písklavý zvuk (nemůžu z ničím přirovnat). Na konec jsem ovšem zjistil, proč vidím ty paprsky, jeden mě zasáhl. Objevil jsem se v takové červené laserové kopuli, kde bylo neobvyklé ticho. Nechtělo mě to pustit ven, myslel jsem si že to vězní lidi a transportuje k nim na lodě, ale mýlil jsem se. Ve vnitř se akorát ozvalo „připravte se na rok 2036, budete evakuováni“, několikrát se to zopakovalo a paprsek zmizel a já byl volný. Nejspíš tedy předávali zprávu. Potom jsem se probudil a nemohl jsem už usnout, dost jsem o tom totiž přemýšlel.

Je to už asi 2 měsíce zpátky, ale často na tento sen vzpomínám. Přemýšlel jsem jestli to nemůže být skutečný mimozemský telepatický přenos zprávy do snu, která upozorňuje, že se s naší planetou v roce 2036 něco stane a „oni“ nás přiletí zachránit. To by mohla být jedna varianta. Ta druhá (pravděpodobnější) je ta, že je to další výplod mé fantazie s řady sci-fi seriálu, které rád sleduji, ale jak jsem uvedl na začátku, tento sen byl odlišný od jiných a možná se teď ptáte jak? No stalo se vám někdy, že ve snu víte že jste ve snu? Já jsem prostě při tomhle snu nebo události věděl, že se probudím doma na posteli a taky se tak po přenosu zprávy stalo.

setapouch

Jak to asi ma nekdo vedet? Nikdo nevidi do snu druhych, takze nemuze vedet, komu se co zdalo.
Doplňuji:
Když tě nezajímá KOMU, tak proč začínáš otázku KOMU?

anonym

Já mám velmi zajímavé sny, ale ještě se mi nezdálo o mimozemšťanech, což by mohlo být zajímavé. Až se tak stane, dám ti vědět.

Agneta

K dopl.: sepadoucha ale spíš zajímá, komu se zdálo, má rád orwell:DDD
(nikdo nevidí do snů druhých) – že je to tak? Zkus říct něco proti ! :DDD

ptáč

Mě se zdá, že jsou poslanci nenažraní.

Emefej

Možná se mi o nich zdálo, ala já si sny nepamatuji..