Matthew

Komu se tady taky líbí pořad Peklo na talíři :)

Občas to je opravdu chuťovka :)
A ten kdo by nevěděl o co jde ;) tak doporučuji třeba na stream tečka cz zadat Peklo na talíři ;)

Nejlepší odpověď
Drap

Několikrát jsem viděl. Nic nového. Tyto všechny věci jsou převážně známy všem, kteří mají svůj úsudek a dívají se kolem sebe.

Další odpovědi
anonym

Stream.cz mi nejde spustit, ale na Peklo na talíři bych se stejně nedívala – myslím si, že na talíři lze nalézt i ráj.

kyselina 5

My koukáme všichni. Je to dobře, že někdo natáčí pořad o tom, jaký sr*čky to v Čechách jíme. Navíc ten kuchař to dost dobře moderuje a každej díl je originální.

RyuzakiKate

Líbí, na streamu jsou celkově dobrý pořady :) Teda až na nějakou Agátu, která stejně nikoho nezajímá ;)

pizlicka

veprove konzervy,porov­navani,a na zaver perlicka,psí ma vice masa.