Kelt

Komu říkají něco tato jména, bez toho, abyste hledali na internetu? Luke Kelly, Ronnie Drew , John Sheahan

Jedná se o členy jedné slavné hudební skupiny, která hrála od roku 1962 do r 2013. I když někteří z těchto osobností již nejsou mezi námi, jejich hudbu si můžete poslechnout kdykoliv.

Odpovědi
arygnoc

pri škopku guinnessa – prečo nie.

anonym

Nic mi to neříká, ale tipl bych to na The Rolling Stones

knedlik123

bohuzel vubec nic

arygnoc

zadal to kelt, jedná sa o írsku hudbu.

ale náhodou tie mená poznám – nj, keď som 9 mesiacov v roku v severnom írsku.

arygnoc

barbakan:

to vari nie?