Karelcz

Komu připadnou pásy po zjištění dopování boxera Tysona Furyho?

Momentálně drží 3 ze 4 boxerských federací díky výhře nad Kličkem. WBA,WBO,IBF. Jestli Kličkovi, tak smaže se mu i v záznamech prohra nad Tysonem Furym? Dík.

Odpovědi
Cenobita

… a nejsou ty boxerské pásy tak trošku trapné? Nosit se nedají, vypadají jak když se dávalo černouškovi zrcátko – samé pozlátko. Neměli by boxeři raději vymyslet něco důstojnějšího, třeba medaile nebo poháry jako v jiných sportech? Tuhle jsem viděl toho boxera jak si ty pásy navléká dva na ramena, i když mám před boxem respekt a úctu tak s těmi pásy vypadal jak postižený chovanec.