Komu patří telefonní číslo 582331887?

komu patří telefonní číslo

Nejlepší odpověď
annas

Telefonní číslo patří firmě Karnevaly, s. r. o., Stařechovice 83, Stařechovice 798 41, Česká Republika
tel. 582331887 info@levnykarneval.cz

Pro Mojitka: Zadala jsem číslo do vyhledávače a našla firmu, protože své údaje zveřejnila na webu. Jinak nevím.
Doplňuji:
Máte pravdu, Mojitku. Děkuji. Rovněž nechápu způsob myšlení „nadělujícího“. Měl přece možnost číslo sám vyhledat.

Zdroj: http://www.ab­cfirmy.cz/mes­to/Sta%C5%99echo­vice.html

Další odpovědi
mojitek

annas : jak se to da zjistit dle tel.cisla? Diky za odpoved

annas : to mne mohlo taky napadnout 😉 diky

koukam zas nejaka psychopipina tady rozdava palce dolu ☹ tak tady jeden nahoru 😉